Arbitersrooster 2021-2022

ARBITERSROOSTER 2022 9-5-2022
Districtsfinale Libre 2de klasse Velsen Santpoort
Vrijdag 4 feb aanvang 19:30 uur P.Boerkoel M.Ekkendonk Arbiter Velsen
Zatredag 5 feb aanvang 11:00 uur Arbiter Velsen M.Ekkendonk W.Schuit
Districtfinale Libre 4de klasse Sportrust Sassenheim
Zaterdag 12 feb aanvang 11:00 uur P. van der Zwet T. Nooijen P.Vermolen G.van de Voort
Zondag 13 feb aanvang 11:00 uur P. van der Zwet T. Nooijen P.Vermolen G.van de Voort
Districts finaleĀ  Libre 3de klasse De Klipper Hillegom
Vrijdag 11 feb aanvang 19:00 uur L.v.d.Oever Richard Boele
zaterdag 12 feb aanvang 11:00 uur L.v.d.Oever Richard Boele
Zondag 13 feb aanvang 12:00 uur L.v.d.Oever Richard Boele
Gewestelijke finale Driebanden 2de klasse ADO Haarlem
Zaterdag 19 feb aanvang 11:00 uur W.Schuit P.Boerkoel L.v.d.Oever R.Verkaik
Zondag 26 feb aanvang 11:00 uur W.Schuit B.v.d.Weijer R.Verkaik
Districts finale 3-banden Groot Sportrust Sassenheim
Vrijdag 25 feb aanvang 19:00 uur Eigenbeheer
Zaterdag 26 feb aanvang 11:00 uur Eigenbeheer
Zondag 27 feb aanvang 11:00 uur Eigenbeheer
Districts finale Bandstoten 1ste klasse BCO Oegstgeest
Zaterdag 26 feb aanvang 12:00 uur Eigenbeheer
Districts finale Libre 1ste klasse BCO Oegstgeest
Vrijdag 11 mrt aanvang 19:00 uur P.Vermolen P. v.d.Zwet C. v. Diest G.van de Voort
Zaterdag 12 mrt aanvang 12:00 uur P.Vermolen P. v.d.Zwet C. v. Diest G.van de Voort
Zondag 13 mrt aanvang 11:30 uur P.Vermolen P. v.d.Zwet C. v. Diest G.van de Voort
Beker wedstrijd bij BCO BCO Oegstgeest
Zaterdag 12 mrt aanvang 12:30 uur W.Schuit P.Boerkoel L.v.d.Oever R.Verkaik
Districts finale bandstoten 2de klasse Bolwerk `71 Haarlem
Donderdag 31 mrt aanvang 19:30 uur geen arbiters geen arbiters
Zaterdag 02 apr aanvang 11:00 uur M.Ekkendonk ????
Zondag 03 apr aanvang 12:00 uur M.Ekkendonk ????
Districts finale Bandstoten 3de klasse De Klipper Hillegom
Vrijdag 08 apr aanvang 19:00 uur P.Vermolen L.v.d.Oever
Zaterdag 09 apr aanvang 11:00 uur P.Vermolen L.v.d.Oever
Zondag 10 apr aanvang 12:00 uur P.Vermolen L.v.d.Oever
Gewestelijke finale libre 2de klasse Onder Ons Beverwijk
Vrijdag 25 mrt aanvang 19:30 uur P.Boerkoel J.Kerkman R.v.Kesteren B.v.d.Weijer P. v.d.Zwet P.Vermolen T. Nooijen L.v.d.Oever
zaterdag 26 mrt aanvang 12:00 uur P.Boerkoel J.Boele-Hin R.v.Kesteren B.v.d.Weijer P.Vermolen T. Nooijen L.v.d.Oever
Zondag 27 mrt aanvang 12:00 uur P.Boerkoel J.Kerkman R.v.Kesteren B.v.d.Weijer P. v.d.Zwet P.Vermolen T. Nooijen L.v.d.Oever
Nationale finale 3-banden 2de klasse ADO Haarlem
Zaterdag 30 april aanvang 11:00 uur T.Kansen R.Verkaik P.Boerkoel L.v.d.Oever
Zondag 1 mei aanvang 11:00 uur T.Kansen R.Verkaik P.Boerkoel L.v.d.Oever
Gewestelijke finale 3-banden groot overgangs klasse Onder Ons Beverwijk
Vrijdag 29 april aanvang 19:30 uur T.Kansen R.v.Kesteren
zatrerdag 30 april aanvang 12:00 uur P. v.d.Zwet R.v.Kesteren
Kader Breed BCO Oegstgeest
zaterdag 14 mei aanvang 10:00 uur R.Verkaik P.Boerkoel V.Lambregts W.Lambregts L.v.d.Oever
zondag 15 mei aanvang 10:30 uur R.Verkaik P.Boerkoel V.Lambregts W.Lambregts L.v.d.Oever
Teamfinale C1 BCO Oegstgeest
zaterdag 11 juni aanvang 09:30 uur P.Boerkoel T.Kansen R.Verkaik
Teamfinale C2 Sportrust Sassenheim
zaterdag 11 juni aanvang 10:00 uur C. v. Diest P.Vermolen P. v.d.Zwet