Uitslag kwartfinale triatlon

14-5 Onder ons 1 De krijtklunzen 4   2
14-5 Sport 1   Club ’70   6   0
14-5 Concordia 1 BCO 2   4   2
16-5 Klipper 4   Klipper 3   4   2

De volgende 4 teams zijn dus door naar de halve finale:

Onder ons 1
Sport 1
Concordia 1
Klipper 4

Deze halve finale wordt gespeeld op donderdag 24 mei in het clubhuis van Onderons in Beverwijk
Aanvang om 19.30. Aub aanwezig om 19.15 ivm de loting.

De winnaars gaan door naar de finale op 5 juni in het denksport centrum
Van de verliezers wordt bepaald wie er nummer 3 is geworden. Deze wordt direct gehuldigd en helaas de nummer 4 staat zoals altijd met lege handen 🙂

Kwartfinales Triatlon

De Volgende teams spelen de kwartfinale in de lokaliteit van het thuisteam.
Gefeliciteerd met jullie finale plek.

Het volgende programma is door loting bepaald.

  14-5 Onder ons 1 De krijtklunzen
  14-5 Sport 1   Club ’70  
  14-5 Concordia 1 BCO 2  
  16-5 Klipper 4   Klipper 3  

Uitlsagen en stand triatlon week 3

Week 3 07 mei – 11 mei              
Ma 07 mei Onder ons 1 v De Engel 1   5   1
Vr 11 mei Club ’70 v Velsen     6   0
Ma 07 mei De krijtklunzen v De Engel 2   2   4
Wo 09 mei De Klipper 3 v Onder ons TPB   4   2
Ma 07 mei Sport 1 v De Klipper 2   6   0
Vr 11 mei De klipper 1 v Concordia 1   2   4
Wo 09 mei BCO 2 v De Klipper 4   6   0
Ma 07 mei Onder ons ES  v BCO 1     1   5
Triatlon Toernooi 2018              
Rang Team Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal te maken gemaakt %
1 Sport 1 6 2 6 14 498 471 94,58
2 BCO 2 4 4 6 14 324 302 93,21
3 Onder ons 1 4 4 5 13 387 347 89,66
4 Concordia 4 4 4 12 542 492 90,77
5 Club ’70 4 2 6 12 288 255 88,54
6 De klipper 3 4 2 4 10 222 195 87,84
7 Klipper 4 4 6 0 10 110 92 83,64
8 De Krijtklunzen 4 4 2 10 860 711 82,67
9 Velsen 2 6 0 8 637 585 91,84
10 De Engel 2 2 2 4 8 725 595 82,07
11 Onder ons TBP 2 4 2 8 285 229 80,35
12 BCO 1 2 0 5 7 530 496 93,58
13 Klipper 1 0 4 2 6 320 230 71,88
14 Onder ons ES timmerwerken 2 2 1 5 321 275 85,67
15 Klipper 2 2 2 0 4 560 429 76,61
16 De Engel 1 2 0 1 3 402 287 71,39
De bovenste 8 gaan door naar de kwartfinale            
                 
  Hoogste serie  Aantal %          
  Wendy Trappmann  9 36          
                 
  Kortste partij              
  Frank Trappmann 14   brt band      

Belangrijk nieuws Triatlon.

Om een ieder zo snel mogelijk te informeren wie / waar en wanneer moet spelen voor de kwartfinales,
vraag ik uw medewerking om te proberen de uitslagen van de vrijdagavond wedstrijden zo snel mogelijk naar mij door te mailen.
We gaan namelijk direct maandag weer van start met de kwartfinale ronde. 

Er wordt aan de hand van loting bepaald of je uit of thuis moet spelen. 
De kwartfinale wordt nog gespeeld in de locatie van het thuis spelende team.

Belangrijke data

De datums van de ALV en WLV zijn nu respectievelijk:

 

ALV      16 mei Denksport centrum Haarlem aanvang : 20.00 uur

WLV     06 jun Denksport centrum Haarlem aanvang : 20.00 uur

uitslagen en standen week 2 triatlon

Week 2 30 apr – 04 mei              
Wo 02 mei De Engel 1 v Velsen     0   6
Vr 04 mei Club ’70 v Onder ons 1   2   4
Ma 30 apr De Engel 2 v Onder ons TPB   2   4
Wo 02 mei De Klipper 3 v De krijtklunzen   2   4
Wo 02 mei De Klipper 2 v De klipper 1   2   4
Di 01 mei Concordia 1 v Sport 1     4   2
Wo 02 mei De Klipper 4 v BCO 1     6   0
Ma 30 apr Onder ons ES  v BCO 2     2   4
Rang Team Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal te maken gemaakt %
1 Klipper 4 4 6   10 110 92 83,64
2 Concordia 4 4   8 300 283 94,33
3 Sport 1 6 2   8 332 305 91,87
4 Velsen 2 6   8 637 585 91,84
5 BCO 2 4 4   8 216 194 89,81
6 Onder ons 1 4 4   8 258 218 84,50
7 De Krijtklunzen 4 4   8 535 447 83,55
8 De klipper 3 4 2   6 146 130 89,04
9 Club ’70 4 2   6 288 255 88,54
10 Onder ons TBP 2 4   6 215 179 83,26
11 Klipper 2 2 2   4 380 353 92,89
12 Onder ons ES timmerwerken 2 2   4 214 190 88,79
13 De Engel 2 2 2   4 470 367 78,09
14 Klipper 1 0 4   4 210 148 70,48
15 BCO 1 2 0   2 285 251 88,07
16 De Engel 1 2 0   2 246 140 56,91
De bovenste 8 gaan door naar de kwartfinale            
                 
  Hoogste serie  Aantal %          
  Wendy Trappmann  9 36          
                 
  Kortste partij              
  Frank Trappmann 14   brt band      

Triatlon voorlopige uitslagen

Week 1  23 apr – 27 apr                
Wo 25 apr De Engel 1 v Club ’70     2   4  
Wo 25 apr Velsen v Onder ons 1   2   4  
Ma 23 apr De Engel 2 v De Klipper 3   uitgesteld tot 3 mei
do 26 apr Onder ons TPB v De krijtklunzen   2   4  
Wo 25 apr De Klipper 2 v Concordia 1   nog niet ontvangen
Ma 23 apr Sport 1 v De klipper 1   6   0  
Wo 25 apr De Klipper 4 v Onder ons ES timmerwerken 4   2  
Wo 25 apr BCO 1 v BCO 2     2   4  

De stand t/m 28-4

Triatlon Toernooi 2018              
Rang Team Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal te maken gemaakt %
1 Sport 1 6     6 166 166 100
2 BCO 2 4     4 126 115 91,27
3 Klipper 4 4     4 110 92 83,64
4 Onder ons 1 4     4 129 106 82,17
5 Club ’70 4     4 93 64 68,82
6 De Krijtklunzen 4     4 210 134 63,81
7 De Engel 1 2     2 156 140 89,74
8 BCO 1 2     2 285 251 88,07
9 Velsen 2     2 327 282 86,24
10 Onder ons TBP 2     2 110 94 85,45
11 Onder ons ES timmerwerken 2     2 107 88 82,24
12 Klipper 1 0     0     #DIV/0!
13 De Engel 2       0     #DIV/0!
14 De klipper 3       0     #DIV/0!
15 Klipper 2       0     #DIV/0!
16 Concordia       0     #DIV/0!
De bovenste 8 gaan door naar de kwartfinale            
  Hoogste serie  Aantal %
  Wendy Trappmann  9 30
       
  Kortste partij    
  Louis Opstal 15 brt  

PK overzicht op de website

 

 

 

 

 

 

Het heeft even geduurd, door ziekte van uw webmaster maar de link 
naar de pk wedstrijden staat op de site. Indien u boven in het menu 

op PK wedstrijden klikt, wordt u doorgestuurd naar de nieuwe PK-portal 
Hierin ziet u direct alle uitslagen en de poules waarin u bent ingedeeld.
Heeft u vragen over de uitslagen of indeling, stel ze aan De wedstrijdleider pk Peter Walgreen
Heeft u vragen over de website stel ze aan Ron Gosewehr

Afvaardiging C4

Wedstrijdleiders en teamleiders.
 
Afvaardiging C4
 
Wij mogen als Duinstreek 2 teams afvaardigen naar het gewest C4.
Afgelopen jaar hadden wij geen C4 waardoor er teams uit de C3 die aan de voorwaarden voldoen naar de C4 afgevaardigd zijn. Ik heb van meerdere mensen gehoord dat hun team daarvoor in aanmerking komt. Het gaat dan om teams die al langer in de C3 spelen maar het dit jaar kennelijk niet zo goed deden en dachten op een gemakkelijke manier naar een gewest te kunnen. Daarom besloten om alleen de teams die altijd C4 inschrijven of nieuw daarvoor in aanmerking te laten komen.
Daarom is de vraag, wil een team dar in het volgende seizoen aanspraak opmaken dan moeten ze C4 inschrijven. Bij meer dan 7 inschrijvingen zal er dan ook gewoon een C4 gespeeld worden. Bij minder dan 8 inschrijvingen zullen deze teams overgezet worden naar de C3 en deshalve dan ook de enige teams zijn die aan het einde van het seizoen meedingen naar een gewest in de C4.
Voor vragen.
 
Bel of mail me