Veteranentoernooi

  Deelnemers

2017

     

12/18/16

 
Nr. Naam speler Vereniging moy. car. jaar emailadres  

1

Bilderbeek, Cor van Groenendaal

0,59

20

1939

c.bilderbeek@kpnplanet.nl RCN

2

Boelé, Nico Bolwerk’81

1,49

38

1942

nica@freeler.nl  

3

Boot, Dick Onder Ons’67

1,25

33

1945

dik.boot@quicknet.nl RCN

4

Borger, Joop BSM

1,59

40

1941

jtmootes64@gmail.com  

5

Broos, Jan Velsen

2,49

56

1942

janbrooshaarlem@gmail.com  

6

Brouwer, Jelle Onder Ons’67

0,44

17

1938

nkdevries@casema.nl  

7

Bruijnen, Thijs Groenendaal

0,59

20

1931

c.bilderbeek@kpnplanet.nl RCN

8

Diest, Co van Luto

0,99

26

1947

j.van.diest@hetnet.nl  

9

Duijn, Joop van Het Koetshuys

0,59

20

1934

ritaenjoop@gmail.com  

10

Duinkerken, Ed De Klipper

2,07

52

1940

edduinkerken@gmail.com  

11

Egmond, John van Groenendaal

0,89

25

1941

c.bilderbeek@kpnplanet.nl RCN

12

Ekkendonk, Leo van De Klipper

1,59

40

1949

ekkendonk-grim@snelnet.net  

13

Geers, Ronald De Klipper

1,30

35

1948

pm.warmerdam@snelnet.net  

14

Gieling, Siem Heemstede

0,89

25

1948

siemenmieke@kpnplanet.nl RCN

15

Goossens, Nico Heemstede

0,89

25

1930

p.lierop46@pcmail.nl RCN

16

Graven, Jaap van Dagbiljarter

1,31

35

1938

jaapvangraven@gmail.com  

17

Greven, Joop Onder Ons’67

1,59

40

1947

joopgreven@gmail.com  

18

Groot, Jaap Sport

7,56

90

1949

jaap@jaapgroot.nl  

19

Groot, Jan de De Klipper

2,01

52

1943

pm.warmerdam@snelnet.net  

20

Groot, Meindert KBO de Zilk

2,21

52

1947

meindertgroot@gmail.com  

21

Haesakkers, Jos Onder Ons’67

1,01

28

1937

haesakkers@casema.nl  

22

Hamel, Carel Groenendaal

0,89

25

1934

chamel@hetnet.nl RCN

23

Hoedt, Rijk Groenendaal

1,39

35

1932

c.bilderbeek@kpnplanet.nl RCN

24

Janssen, Karel De Klipper

1,25

33

1950

pm.warmerdam@snelnet.net  

25

Jong, Ans de Onder Ons’67

0,95

26

1951

ansencordejong@hotmail.com  

26

Kessel, Rob van Bolwerk’81

2,56

60

1944

bolwerk81@hccnet.nl  

27

Kras, Freek Velsen

2,24

52

1936

peteroskam@ziggo.nl  

28

Langedijk, Kees Velsen

3,00

68

1939

peteroskam@ziggo.nl  

29

Leeden, Hans v/d De Klipper

1,85

47

1951

hansvanderleedensr@gmail.com  

30

Lierop, Piet van Heemstede

1,29

33

1936

p.lierop46@upcmail.nl RCN

31

Limburg, Ton Bolwerk’81

2,49

56

1939

margreet-ton@live.nl  

32

Linde, Chiel van der BSM

1,39

35

1931

jtmootes64@gmail.com  

33

Maris, Co van BSM

1,18

30

1931

jvanmaris@ziggo.nl  

34

Nijholt, Henny Heemstede

1,20

33

1935

margreet.henny@gmail.com RCN

35

Oerle, Jacob van Heemstede

2,74

60

1935

jvanoerle@ziggo.nl RCN

36

Oever, Leen van den Onder Ons’67

2,00

52

1951

leen.vd.oever@kpnmail.nl  

37

Perez Sanches, Jesus Onder Ons’67

3,95

80

1945

jesusheemskerk@gmail.com  

38

Schie, Cor van Heemstede

1,99

50

1931

p.lierop46@upcmail.nl RCN

39

Schie, Piet van Heemstede

1,29

33

1933

pietvanschie@kpnplanet.nl RCN

40

Setten, Albert van Club’70

1,55

40

1952

club70.albert@gmail.com  

41

Stam, Piet Heemstede

1,59

40

1937

p.lierop46@upcmail.nl RCN

42

Suurmond Joop Dagbiljarter

1,15

30

1938

j.c.suurmond@ziggo.nl  

43

Tabbers, Rob Groenendaal

0,59

20

1937

c.bilderbeek@kpnplanet.nl RCN

44

Thie, Charles ADO

1,79

45

1943

charlesthie@quicknet.nl  

45

Tol, Cees BSM

1,59

40

1944

jtmootes64@gmail.com  

46

Veld, Jan van der BSM

0,46

18

1940

janvanderveld@hotmail.com  

47

Voort, F. v/d Heemstede

0,85

25

1949

p.lierop46@upcmail.nl RCN

48

Walgien, Herman Groenendaal

0,44

17

1937

h.walgien@upcmail.nl RCN

49

Warmerdam, Piet De Klipper

0,78

23

1947

pm.warmerdam@snelnet.net  

50

Wiegman, Cor Onder Ons’67

3,95

80

1948

48cornelis202@gmail.com  

51

Zande, Peter van der De Klipper

1,75

45

1948

pm.warmerdam@snelnet.net  

52

Zegers, Ruud Groenendaal

0,44

17

1938

c.bilderbeek@kpnplanet.nl RCN
Ronde 1 09.30 – 10.00 uur      
      Tafel 1 Jelle Brouwer

17

Rijk Hoedt

35

2

Chiel van der Linde

35

Jaap Groot

90

3

Herman Walgien

17

Jaap van Graven

35

4

Nico Boelé

38

Cor Wiegman

80

5

Ruud Zegers

17

Ronald Geers

35

6

Albert van Setten

40

Jesus Perez Sanches

80

Ronde 2 10.05 – 10.35 uur      
      Tafel 1 Jan van der Veld

18

Piet van Schie

33

2

Joop Borger

40

Kees Langedijk

68

3

Cor van Bilderbeek

20

Piet van Lierop

33

4

Leo van Ekkendonk

40

Jacob van Oerle

60

5

Thijs Bruijnen

20

Karel Janssen

33

6

Joop Greven

40

Rob van Kessel

60

Ronde 3 10.40 – 11.10 uur      
      Tafel 1 Joop van Duijn

20

Dick Boot

33

2

Piet Stam

40

Ton Limburg

56

3

Rob Tabbers

20

Henny Nijholt

33

4

Cees Tol

40

Jan Broos

56

5

Piet Warmerdam

23

Co van Maris

30

6

Co van Diest

26

Freek Kras

52

Ronde 4 11.15 – 11.45 uur      
      Tafel 1 Frans van der Voort

25

Joop Suurmond

30

2

Peter van der Zande

45

Meindert Groot

52

3

John van Egmond

25

Jos Haesakkers

28

4

Charles Thie

45

Ed Duinkerken

52

5

Siem Gieling

25

Ans de Jong

26

6

Hans van der Leeden

47

Jan de Groot

52

Ronde 5 11.50 – 12.20 uur      
      Tafel 1 Nico Goossens

25

Carel Hamel

25

2

Cor van Schie

50

Leen van den Oever

52

3

Jelle Brouwer

17

Jaap van Graven

35

4

Chiel van der Linde

35

Cor Wiegman

80

5

Herman Walgien

17

Ronald Geers

35

6

Nico Boelé

38

Jesus Perez Sanches

80

ETEN        
Ronde 6 12.45 – 13.15 uur      
      Tafel 1 Ruud Zegers

17

Piet van Schie

33

2

Albert van Setten

40

Jaap Groot

90

3

Jan van der Veld

18

Rijk Hoedt

35

4

Joop Borger

40

Rob van Kessel

60

5

Cor van Bilderbeek

20

Dick Boot

33

6

Leo van Ekkendonk

40

Kees Langedijk

68

Ronde 7 13.20 – 13.50 uur      
      Tafel 1 Thijs Bruijnen

20

Piet van Lierop

33

2

Joop Greven

40

Jacob van Oerle

60

3

Joop van Duijn

20

Karel Janssen

33

4

Piet Stam

40

Freek Kras

52

5

Rob Tabbers

20

Co van Maris

30

6

Cees Tol

40

Ton Limburg

56

Ronde 8 13.55 – 14.25 uur      
      Tafel 1 Piet Warmerdam

23

Henny Nijholt

33

2

Co van Diest

26

Meindert Groot

52

3

Frans van der Voort

25

Jos Haesakkers

28

4

Peter van der Zande

45

Jan Broos

56

5

John van Egmond

25

Joop Suurmond

30

6

Charles Thie

45

Jan de Groot

52

Ronde 9 14.30 – 15.00 uur      
      Tafel 1 Siem Gieling

25

Carel Hamel

25

2

Hans van der Leeden

47

Leen van den Oever

52

3

Nico Goossens

25

Ans de Jong

26

4

Cor van Schie

50

Ed Duinkerken

52

5

Jelle Brouwer

17

Ronald Geers

35

6

Chiel van der Linde

35

Jesus Perez Sanches

80

Ronde 10 15.05 – 15.35 uur      
      Tafel 1 Herman Walgien

17

Piet van Schie

33

2

Nico Boelé

38

Jaap Groot

90

3

Ruud Zegers

17

Piet van Lierop

33

4

Albert van Setten

40

Cor Wiegman

80

5

Jan van der Veld

18

Jaap van Graven

35

6

Joop Borger

40

Jacob van Oerle

60

Ronde 11 15.40 – 16.10 uur      
      Tafel 1 Cor van Bilderbeek

20

Co van Maris

30

2

Leo van Ekkendonk

40

Rob van Kessel

60

3

Thijs Bruijnen

20

Joop Suurmond

30

4

Joop Greven

40

Kees Langedijk

68

5

Joop van Duijn

20

Rijk Hoedt

35

6

Piet Stam

40

Jan Broos

56

Ronde 12 16.15 – 16.45 uur      
      Tafel 1 Rob Tabbers

20

Dick Boot

33

2

Cees Tol

40

Meindert Groot

52

3

Piet Warmerdam

23

Carel Hamel

25

4

Co van Diest

26

Ton Limburg

56

5

Frans van der Voort

25

Ans de Jong

26

6

Peter van der Zande

45

Ed Duinkerken

52

Ronde 13 16.50 – 17.20 uur      
      Tafel 1 John van Egmond

25

Henny Nijholt

33

2

Charles Thie

45

Leen van den Oever

52

3

Siem Gieling

25

Jos Haesakkers

28

4

Hans van der Leeden

47

Freek Kras

52

5

Nico Goossens

25

Karel Janssen

33

6

Cor van Schie

50

Jan de Groot

52