Arbiters ledenlijst

ARBITERROOSTER SEIZOEN 2018-2019 23-9-2018
Districtsfinale Driebanden klein 3e klasse Sportrust Sassenheim
vrijdag 31 aug. aanvang 19:30 uur C.v. Diest G.de Graaf T. Hoekstra P. Vermolen
zaterdag 1 sept. aanvang 12:00 uur C.v. Diest L.v/d Oever T. Hoekstra P. Vermolen
zondag 2 sept. aanvang 13:00 uur C.v. Diest L.v/d Oever T. Hoekstra P. Vermolen
Districtsfinale Driebanden klein 2e klasse Club ’70 Haarlem
vrijdag 7 sept. aanvang 19:30 uur P.v/d Zwet J.v. Duijn P. Boerkoel P. de Wit
zaterdag 8 sept. aanvang 12:00 uur P.v/d Zwet J.v. Duijn P. Boerkoel P. de Wit
zondag 9 sept. aanvang 13:00 uur P.v/d Zwet J.v. Duijn P. Boerkoel P. de Wit
Districtsfinale Libre 5e klasse Onder Ons ’67 Beverwijk
zaterdag 15 sept aanvang 11:00 uur A. de Jong R.v. Maas W. Schuit L. Schilperoort
zondag 16 sept. aanvang 12:00 uur A. de Jong R.v. Maas P. Wegman L. Schilperoort
Districtsfinale Libre 4e klasse A.D.O Haarlem
vrijdag 5 okt. aanvang 19:30 uur J. Broos P. de Wit R. Verkaik L.v/d Oever
zaterdag 6 okt. aanvang 12:00 uur J. Broos P. de Wit R. Verkaik P. Boerkoel
zondag 7 okt. aanvang 13:00 uur J. Broos P. de Wit R. Verkaik P. Boerkoel
Gewestelijke finale Driebanden klein 3de klasse B.C.O. Oegstgeest
Vrijdag 12 okt. aanvang 19.30 uur W. Schuit M. Kaas P. Swanenburg V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever C.v. Diest G.v/d Voort
zaterdag 13 okt. aanvang 11.00 uur W. Schuit M. Kaas P. Swanenburg V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever C.v. Diest G.v/d Voort
zondag 14 okt. aanvang 13.00 uur W. Schuit M. Kaas P. Swanenburg V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever C.v. Diest G.v/d Voort
Districtsfinale Libre 3e klasse De Klipper Hillegom
vrijdag 26 okt. aanvang 19:00 uur A. Willemse P.v/d Zwet
zaterdag 27 okt. aanvang 11:00 uur A. Willemse P.v/d Zwet
zondag 28 okt. aanvang 12:00 uur A. Willemse P.v/d Zwet
Districtsfinale Driebanden klein 1e klasse Onder Ons’67 Beverwijk
vrijdag 2 nov. aanvang 19:30 uur F. Trappmann T. Kansen P. Boerkoel P.v/d Zwet
zaterdag 3 nov. aanvang 12:00 uur R.v. Maas T. Kansen P. Boerkoel P.v/d Zwet
zondag 4 nov. aanvang 13:00 uur R.v. Maas T. Kansen P. Boerkoel P.v/d Zwet
Districtsfinale Libre 2e klasse Velsen Santpoort
vrijdag 16 nov. aanvang 19:30 uur V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever
zaterdag 17 nov. aanvang 12:00 uur V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever
zondag 18 nov. aanvang 13:00 uur V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever
Districtsfinale Driebanden klein Hoofdklasse Sportrust Sassenheim
vrijdag 23 nov. aanvang 19:30 uur J. Kerkman H. Lijsen G.v/d Voort P. Walgreen
zaterdag 24 nov. aanvang 12:00 uur J. Kerkman P. Swanenburg G.v/d Voort Co Zwetsloot
zondag 25 nov. aanvang 13:00 uur J. Kerkman H. Lijsen G.v/d Voort Co Zwetsloot
Districtsfinale Bandstoten 5e klasse Bolwerk’81 Haarlem
donderdag 6 dec. aanvang 19.30 uur Geen arbiters
zaterdag 8 dec. aanvang 11.00 uur G.de Graaf J.v. Duijn
zondag 9 dec. aanvang 11.00 uur G.de Graaf J.v. Duijn
Districtsfinale Driebanden groot 3e klasse Onder Ons ’67 Beverwijk
vrijdag 14 dec. aanvang 19:30 uur P. Boerkoel P.v/d Zwet R.v. Maas
zaterdag 15 dec. aanvang 12:00 uur P. Boerkoel P.v/d Zwet R.v. Maas
zondag 16 dec. aanvang 13:00 uur P. Boerkoel P.v/d Zwet R.v. Maas
Districtsfinale Libre 1e klasse Sport Oegstgeest
vrijdag 11 jan. aanvang 19.30 uur T. Hoekstra J. Kerkman P. Walgreen M. Kaas
zaterdag 12 jan. aanvang 12.00 uur T. Hoekstra J. Kerkman R.v.Onselen M. Kaas
zondag 13 jan. aanvang 13.00 uur T. Hoekstra L.v/d Oever H. Lijsen M. Kaas
Districtsfinale Bandstoten 4e klasse Bolwerk’81 Haarlem
donderdag 10 jan. aanvang 19.30 uur Geen arbiters
zaterdag 12 jan aanvang 11.00 uur W. Schuit R. Verkaik
zondag 13 jan. aanvang 11.00 uur W. Schuit R. Verkaik
Districtsfinale Libre Hoofdklasse
Districtsfinale Bandstoten 3e klasse Velsen Santpoort
vrijdag 15 febr. aanvang 19:30 uur P. Boerkoel C.v. Diest P. Vermolen
zaterdag 16 febr. aanvang 12:00 uur P. Boerkoel C.v. Diest P. Vermolen
zondag 17 febr. aanvang 13:00 uur P. Boerkoel C.v. Diest P. Vermolen
Districtsfinale Bandstoten 2e klasse B.C.O. Oegstgeest
vrijdag 8 mrt. aanvang 19:30 uur V. Lambregts W. Lambregts T. Kansen B. v/d Weijer
zaterdag 9 mrt. aanvang 12:00 uur V. Lambregts W. Lambregts T. Kansen B. v/d Weijer
zondag 10 mrt. aanvang 13:00 uur V. Lambregts W. Lambregts T. Kansen B. v/d Weijer
Gewestelijke finale Libre 1ste klasse Onder Ons Beverwijk
vrijdag 15 mrt. aanvang 19:30 uur P. Boerkoel J. Broos R.v. Maas R. Verkaik L. Schilperoort P. Wegman P.v/d Zwet P.Vermolen
zaterdag 16 mrt. aanvang 12:00 uur P. Boerkoel J. Broos R.v. Maas R. Verkaik L. Schilperoort P. Wegman P.v/d Zwet P.Vermolen
zondag 17 mrt. aanvang 13:00 uur P. Boerkoel J. Broos R.v. Maas R. Verkaik L. Schilperoort P. Wegman P.v/d Zwet P.Vermolen
Gewstelijke finale Bandstoten 3de klasse De Klipper Hillegom
vrijdag 22 mrt. aanvang 19:00 uur W. Schuit G.v/d Voort G.de Graaf M. Kaas
zaterdag 23 mrt. aanvang 11:00 uur W. Schuit G.v/d Voort G.de Graaf M. Kaas
zondag 24 mrt. aanvang 12:00 uur W. Schuit G.v/d Voort G.de Graaf M. Kaas
Gewestelijke finale   Libre  2de klasse Dames Sportrust Sassenheim
vrijdag 5 apr. aanvang 19:30 uur J. Kerkman B. v/d Weijer L. Schilperoort R. Kroder
zaterdag 6 apr. aanvang 12:00 uur J. Kerkman B. v/d Weijer L. Schilperoort R. Kroder
zondag 7 apr. aanvang 13:00 uur J. Kerkman B. v/d Weijer L. Schilperoort R. Kroder
Kaderbreed B.C.O. Oegstgeest
vrijdag 12 apr. aanvang 19:30 uur A. Willemse V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever J. Broos Co Zwetsloot
zaterdag 13 apr. aanvang 12:00 uur A. Willemse V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever J. Broos Co Zwetsloot
zondag 14 apr. aanvang 13:00 uur A. Willemse V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever J. Broos Co Zwetsloot