Arbitersrooster 2018-2019

 

ARBITERROOSTER SEIZOEN 2018-2019 11-04-2019          
                   
Districtsfinale Driebanden klein 3e klasse Sportrust Sassenheim          
vrijdag 31 aug. aanvang 19:30 uur C.v. Diest G.de Graaf T. Hoekstra P. Vermolen        
zaterdag 1 sept. aanvang 12:00 uur C.v. Diest L.v/d Oever T. Hoekstra P. Vermolen        
zondag 2 sept. aanvang 13:00 uur C.v. Diest L.v/d Oever T. Hoekstra P. Vermolen        
                   
Districtsfinale Driebanden klein 2e klasse Club ’70 Haarlem          
vrijdag 7 sept. aanvang 19:30 uur P.v/d Zwet J.v. Duijn P. Boerkoel P. de Wit        
zaterdag 8 sept. aanvang 12:00 uur P.v/d Zwet J.v. Duijn P. Boerkoel P. de Wit        
zondag 9 sept. aanvang 13:00 uur P.v/d Zwet J.v. Duijn P. Boerkoel P. de Wit        
                   
Districtsfinale Libre 5e klasse   Onder Ons ’67 Beverwijk          
zaterdag 15 sept aanvang 11:00 uur A. de Jong R.v. Maas W. Schuit L. Schilperoort        
zondag 16 sept. aanvang 12:00 uur A. de Jong R.v. Maas P. Wegman L. Schilperoort        
                   
Districtsfinale Libre 4e klasse   A.D.O Haarlem          
vrijdag 5 okt. aanvang 19:30 uur J. Broos J.v. Duijn R. Verkaik L.v/d Oever        
zaterdag 6 okt. aanvang 12:00 uur J. Broos P. de Wit R. Verkaik P. Boerkoel        
zondag 7 okt. aanvang 13:00 uur J. Broos P. de Wit R. Verkaik P. Boerkoel        
                   
Gewestelijke finale Driebanden klein 3de klasse B.C.O. Oegstgeest          
Vrijdag 12 okt. aanvang 19.30 uur P. Vermolen M. Kaas P. Swanenburg V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever C.v. Diest G.v/d Voort
zaterdag 13 okt. aanvang 11.00 uur P. Vermolen M. Kaas P. Swanenburg V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever C.v. Diest G.v/d Voort
zondag 14 okt. aanvang 13.00 uur P. Vermolen M. Kaas P. Swanenburg V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever C.v. Diest G.v/d Voort
                   
Districtsfinale Libre 3e klasse   De Klipper Hillegom          
vrijdag 26 okt. aanvang 19:00 uur A. Willemse P.v/d Zwet            
zaterdag 27 okt. aanvang 11:00 uur A. Willemse P.v/d Zwet            
zondag 28 okt. aanvang 12:00 uur A. Willemse P.v/d Zwet            
                   
Districtsfinale Driebanden klein 1e klasse Onder Ons’67 Beverwijk          
vrijdag 2 nov. aanvang 19:30 uur F. Trappmann T. Kansen P. Boerkoel P.v/d Zwet        
zaterdag 3 nov. aanvang 12:00 uur R.v. Maas T. Kansen P. Boerkoel P.v/d Zwet        
zondag 4 nov. aanvang 13:00 uur R.v. Maas T. Kansen P. Boerkoel P.v/d Zwet        
                   
Districtsfinale Libre 2e klasse   Velsen Santpoort          
vrijdag 16 nov. aanvang 19:30 uur V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever          
zaterdag 17 nov. aanvang 12:00 uur V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever          
zondag 18 nov. aanvang 13:00 uur V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever          
                   
Districtsfinale Driebanden klein Hoofdklasse Sportrust Sassenheim          
vrijdag 23 nov. aanvang 19:30 uur J. Kerkman H. Lijsen G.v/d Voort L.v/d Oever        
zaterdag 24 nov. aanvang 12:00 uur J. Kerkman P. Swanenburg G.v/d Voort Co Zwetsloot        
zondag 25 nov. aanvang 13:00 uur J. Kerkman H. Lijsen G.v/d Voort Co Zwetsloot        
                   
Districtsfinale Bandstoten 5e klasse Bolwerk’81 Haarlem          
donderdag 6 dec. aanvang 19.30 uur Geen arbiters            
zaterdag 8 dec. aanvang 11.00 uur P.v/d Zwet J.v. Duijn            
zondag 9 dec. aanvang 11.00 uur P.v/d Zwet J.v. Duijn            
                   
Districtsfinale Driebanden groot 3e klasse Onder Ons ’67 Beverwijk          
vrijdag 14 dec. aanvang 19:00 uur P. Boerkoel P.v/d Zwet R.v. Maas          
zaterdag 15 dec. aanvang 10:00 uur P. Boerkoel P.v/d Zwet R.v. Maas          
zondag 16 dec. aanvang 11:00 uur P. Boerkoel P.v/d Zwet R.v. Maas          
                   
Districtsfinale Libre 1e klasse   Sport Oegstgeest          
donderdag 3 jan. aanvang 19:30 uur Geen arbiters            
vrijdag 4 jan. aanvang 19.30 uur T. Hoekstra J. Kerkman R.v.Onselen M. Kaas        
zondag 6 jan. aanvang 11.00 uur T. Hoekstra L.v/d Oever H. Lijsen M. Kaas        
                   
Districtsfinale Bandstoten 4e klasse Bolwerk’81 Haarlem          
donderdag 10 jan. aanvang 19.30 uur Geen arbiters            
zaterdag 12 jan aanvang 11.00 uur W. Schuit R. Verkaik            
zondag 13 jan. aanvang 11.00 uur W. Schuit R. Verkaik            
                   
Districtsfinale Bandstoten 3e klasse Onder Ons Beverwijk          
vrijdag 15 febr. aanvang 19:30 uur P. Boerkoel C.v. Diest P. Vermolen J.Broos.        
zaterdag 16 febr. aanvang 12:00 uur P. Boerkoel C.v. Diest P. Vermolen J.Broos        
zondag 17 febr. aanvang 13:00 uur P. Boerkoel C.v. Diest P. Vermolen J.Broos        
                   
Districtsfinale Bandstoten 2e klasse B.C.O. Oegstgeest          
vrijdag 8 mrt. aanvang 19:30 uur V. Lambregts W. Lambregts T. Kansen B. v/d Weijer        
zaterdag 9 mrt. aanvang 11:00 uur V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever B. v/d Weijer        
zondag 10 mrt. aanvang 13:00 uur V. Lambregts W. Lambregts T. Kansen L.v/d Oever        
                   
Gewestelijke finale Libre 1ste klasse   Onder Ons Beverwijk          
vrijdag 15 mrt. aanvang 19:30 uur P. Boerkoel J. Broos L.v/d Oever R. Verkaik L. Schilperoort P. Wegman P.v/d Zwet P.Vermolen
zaterdag 16 mrt. aanvang 12:00 uur P. Boerkoel J. Broos F. Trappmann R. Verkaik L. Schilperoort P. Wegman P.v/d Zwet P.Vermolen
zondag 17 mrt. aanvang 13:00 uur P. Boerkoel J. Broos L.v/d Oever R. Verkaik L. Schilperoort P. Wegman P.v/d Zwet P.Vermolen
                   
Gewestelijke finale Bandstoten 3de klasse De Klipper Hillegom          
vrijdag 22 mrt. aanvang 19:00 uur W. Schuit G.v/d Voort L.Schilperoort M. Kaas        
zaterdag 23 mrt. aanvang 11:00 uur W. Schuit G.v/d Voort L.Schilperoort M. Kaas        
zondag 24 mrt. aanvang 12:00 uur W. Schuit G.v/d Voort L.v/d Oever M. Kaas        

Gewestelijke finale

Zondag 7 apr

 

Dames Teams

aanvang 11:00 uur

 

W.Schuit

Onder Ons

L.v/d Oever

 

Beverwijk

P.Boerkoel

 

         
Gewestelijke finale   Libre  2de klasse Dames Sportrust Sassenheim          
vrijdag 29 mrt aanvang 19:30 uur A. Willemse G.v/d Voort            
zaterdag 30 mrt aanvang 12:00 uur A. Willemse G.v/d Voort            
                   

Gewestelijkefinale

zondag 5 mei

 

TeamsC3 

 

 

T. Nooijen

B.C.O.

R.v.Kesteren

 

Oegstgeest

L.v/d.Oever

 

 

 P.v/d Zwet

 

V. Lambregts W. Lambregts    
Kaderbreed     B.C.O. Oegstgeest          
vrijdag 12 apr. aanvang 19:00 uur A. Willemse V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever J. Broos    
zaterdag 13 apr. aanvang 11:00 uur A. Willemse V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever J. Broos    
zondag 14 apr. aanvang 11:00 uur A. Willemse V. Lambregts W. Lambregts L.v/d Oever J. Broos