Speelschema veteranentoernooi 2017-2018

53e Veteranentoernooi 2018 in lokaliteit van BV Onder Ons’67 te Beverwijk  
         
Ronde 1 09.30 – 10.00 uur      
      Tafel 1 Peter de Wit 80 band Jelle Brouwer 14
2 Cor Wiegman 72 Herman Walgien 12
3 Kees Langedijk 64 Nico Goossens 20
4 Rob Balk 64 Cor van Bilderbeek 20
5 Jan de Groot 47 John van Egmond 25
6 Willem Arisz 52 Jos Haesakkers 20
Ronde 2 10.05 – 10.35 uur      
      Tafel 1 Freek Kras 45 Jan van der Veld 18
2 Jaap Mul 45 Co van Diest 26
3 Charles Thie 45 Rob Tabbers 18
4 Cor van Schie 44 Joop van Duijn 18
5 Jacob van Oerle 45 Jan van Amerongen 28
6 Theo van den Hurk 42 Hans Liffmann 28
Ronde 3 10.40 – 11.10 uur      
      Tafel 1 Cees Tol 40 Siem Gieling 25
2 Joop Borger 40 Piet van Lierop 28
3 Leen van den Oever 40 Ton Limburg 52
4 Piet van Schie 40 Peter van der Zande 28
5 Ed Duinkerken 40 Kees de Groot 28
6 Leo van Ekkendonk 40 Albert van Setten 33
Ronde 4 11.15 – 11.45 uur      
      Tafel 1 Theo Kokkelkoren 40 Karel Jansen  33
2 Rob van Kessel 38 Rijk Hoedt 33
3 Joop Greven 38 Siem van Son 50
4 Bob Boekhoff 35 Dick Boot 33
5 Ger Komduur 35 Piet Warmerdam 33
6 Karel Vrijenhoek 35 Jesus Perez Sanches 72
Ronde 5 11.50 – 12.20 uur      
      Tafel 1 Chiel van der Linde 35 Aad Bakker 30
2 Hans van der Leeden 35 Karel de Koning 35
3 Peter de Wit 80 band Herman Walgien 12
4 Cor Wiegman 72 Nico Goossens 20
5 Kees Langedijk 64 Jelle Brouwer 14
6 Rob Balk 64 Jos Haesakkers 20
ETEN        
Ronde 6 12.45 – 13.15 uur      
      Tafel 1 Jan de Groot 47 Cor van Bilderbeek 20
2 Willem Arisz 52 John van Egmond 25
3 Freek Kras 45 Co van Diest 26
4 Jaap Mul 45 Rob Tabbers 18
5 Charles Thie 45 Joop van Duijn 18
6 Cor van Schie 44 Siem Gieling 25
Ronde 7 13.20 – 13.50 uur      
      Tafel 1 Jacob van Oerle 45 Hans Liffmann 28
2 Theo van den Hurk 42 Jan van der Veld 18
3 Cees Tol 40 Piet van Lierop 28
4 Joop Borger 40 Ton Limburg 52
5 Leen van den Oever 40 Peter van der Zande 28
6 Piet van Schie 40 Kees de Groot 28
Ronde 8 13.55 – 14.25 uur      
      Tafel 1 Ed Duinkerken 40 Albert van Setten 33
2 Leo van Ekkendonk 40 Jan van Amerongen 28
3 Theo Kokkelkoren 40 Dick Boot 33
4 Rob van Kessel 38 Siem van Son 50
5 Joop Greven 38 Rijk Hoedt 33
6 Bob Boekhoff 35 Piet Warmerdam 33
Ronde 9 14.30 – 15.00 uur      
      Tafel 1 Ger Komduur 35 Jesus Perez Sanches 72
2 Karel Vrijenhoek 35 Karel Jansen  33
3 Chiel van der Linde 35 Karel de Koning 35
4 Hans van der Leeden 35 Aad Bakker 30
5 Peter de Wit 80 band John van Egmond 25
6 Cor Wiegman 72 Cor van Bilderbeek 20
Ronde 10 15.05 – 15.35 uur      
      Tafel 1 Kees Langedijk 64 Jos Haesakkers 20
2 Rob Balk 64 Jelle Brouwer 14
3 Jan de Groot 47 Herman Walgien 12
4 Willem Arisz 52 Nico Goossens 20
5 Freek Kras 45 Hans Liffmann 28
6 Jaap Mul 45 Siem Gieling 25
Ronde 11 15.40 – 16.10 uur      
      Tafel 1 Charles Thie 45 Co van Diest 26
2 Cor van Schie 44 Jan van der Veld 18
3 Jacob van Oerle 45 Joop van Duijn 18
4 Theo van den Hurk 42 Rob Tabbers 18
5 Cees Tol 40 Ton Limburg 52
6 Joop Borger 40 Jan van Amerongen 28
Ronde 12 16.15 – 16.45 uur      
      Tafel 1 Leen van den Oever 40 Piet van Lierop 28
2 Piet van Schie 40 Rijk Hoedt 33
3 Ed Duinkerken 40 Albert van Setten 33
4 Leo van Ekkendonk 40 Siem van Son 50
5 Theo Kokkelkoren 40 Kees de Groot 28
6 Rob van Kessel 38 Dick Boot 33
Ronde 13 16.50 – 17.20 uur      
      Tafel 1 Joop Greven 38 Karel de Koning 35
2 Bob Boekhoff 35 Jesus Perez Sanches 72
3 Ger Komduur 35 Karel Jansen  33
4 Karel Vrijenhoek 35 Piet Warmerdam 33
5 Chiel van der Linde 35 Peter van der Zande 28
6 Hans van der Leeden 35 Aad Bakker 30