Finalisten Triatlon toernooi bekend

 

Na loting die door de enige vrouwelijke speelster aanwezig verricht werd, kwamen er de volgende partijen uit.

Onderons 1 – Klipper 4

Sport 1 – Concordia.

Onderons wist op overtuigende wijze te winnen van De Klipper met maar liefst 6-0
En sport 1 trok aan het langste eind tegen Concordia. 4- 2

De finale wordt dus op 5 juni gespeeld bij het Denksport centrum om 19.30 
Onder ons 1   –   Sport 1

op de 3e plaats is geëindigd Concordia. 

Uitslag kwartfinale triatlon

14-5 Onder ons 1 De krijtklunzen 4   2
14-5 Sport 1   Club ’70   6   0
14-5 Concordia 1 BCO 2   4   2
16-5 Klipper 4   Klipper 3   4   2

De volgende 4 teams zijn dus door naar de halve finale:

Onder ons 1
Sport 1
Concordia 1
Klipper 4

Deze halve finale wordt gespeeld op donderdag 24 mei in het clubhuis van Onderons in Beverwijk
Aanvang om 19.30. Aub aanwezig om 19.15 ivm de loting.

De winnaars gaan door naar de finale op 5 juni in het denksport centrum
Van de verliezers wordt bepaald wie er nummer 3 is geworden. Deze wordt direct gehuldigd en helaas de nummer 4 staat zoals altijd met lege handen 🙂

Kwartfinales Triatlon

De Volgende teams spelen de kwartfinale in de lokaliteit van het thuisteam.
Gefeliciteerd met jullie finale plek.

Het volgende programma is door loting bepaald.

  14-5 Onder ons 1 De krijtklunzen
  14-5 Sport 1   Club ’70  
  14-5 Concordia 1 BCO 2  
  16-5 Klipper 4   Klipper 3  

Uitlsagen en stand triatlon week 3

Week 3 07 mei – 11 mei              
Ma 07 mei Onder ons 1 v De Engel 1   5   1
Vr 11 mei Club ’70 v Velsen     6   0
Ma 07 mei De krijtklunzen v De Engel 2   2   4
Wo 09 mei De Klipper 3 v Onder ons TPB   4   2
Ma 07 mei Sport 1 v De Klipper 2   6   0
Vr 11 mei De klipper 1 v Concordia 1   2   4
Wo 09 mei BCO 2 v De Klipper 4   6   0
Ma 07 mei Onder ons ES  v BCO 1     1   5
Triatlon Toernooi 2018              
Rang Team Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal te maken gemaakt %
1 Sport 1 6 2 6 14 498 471 94,58
2 BCO 2 4 4 6 14 324 302 93,21
3 Onder ons 1 4 4 5 13 387 347 89,66
4 Concordia 4 4 4 12 542 492 90,77
5 Club ’70 4 2 6 12 288 255 88,54
6 De klipper 3 4 2 4 10 222 195 87,84
7 Klipper 4 4 6 0 10 110 92 83,64
8 De Krijtklunzen 4 4 2 10 860 711 82,67
9 Velsen 2 6 0 8 637 585 91,84
10 De Engel 2 2 2 4 8 725 595 82,07
11 Onder ons TBP 2 4 2 8 285 229 80,35
12 BCO 1 2 0 5 7 530 496 93,58
13 Klipper 1 0 4 2 6 320 230 71,88
14 Onder ons ES timmerwerken 2 2 1 5 321 275 85,67
15 Klipper 2 2 2 0 4 560 429 76,61
16 De Engel 1 2 0 1 3 402 287 71,39
De bovenste 8 gaan door naar de kwartfinale            
                 
  Hoogste serie  Aantal %          
  Wendy Trappmann  9 36          
                 
  Kortste partij              
  Frank Trappmann 14   brt band      

Belangrijk nieuws Triatlon.

Om een ieder zo snel mogelijk te informeren wie / waar en wanneer moet spelen voor de kwartfinales,
vraag ik uw medewerking om te proberen de uitslagen van de vrijdagavond wedstrijden zo snel mogelijk naar mij door te mailen.
We gaan namelijk direct maandag weer van start met de kwartfinale ronde. 

Er wordt aan de hand van loting bepaald of je uit of thuis moet spelen. 
De kwartfinale wordt nog gespeeld in de locatie van het thuis spelende team.

Belangrijke data

De datums van de ALV en WLV zijn nu respectievelijk:

 

ALV      16 mei Denksport centrum Haarlem aanvang : 20.00 uur

WLV     06 jun Denksport centrum Haarlem aanvang : 20.00 uur

uitslagen en standen week 2 triatlon

Week 2 30 apr – 04 mei              
Wo 02 mei De Engel 1 v Velsen     0   6
Vr 04 mei Club ’70 v Onder ons 1   2   4
Ma 30 apr De Engel 2 v Onder ons TPB   2   4
Wo 02 mei De Klipper 3 v De krijtklunzen   2   4
Wo 02 mei De Klipper 2 v De klipper 1   2   4
Di 01 mei Concordia 1 v Sport 1     4   2
Wo 02 mei De Klipper 4 v BCO 1     6   0
Ma 30 apr Onder ons ES  v BCO 2     2   4
Rang Team Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal te maken gemaakt %
1 Klipper 4 4 6   10 110 92 83,64
2 Concordia 4 4   8 300 283 94,33
3 Sport 1 6 2   8 332 305 91,87
4 Velsen 2 6   8 637 585 91,84
5 BCO 2 4 4   8 216 194 89,81
6 Onder ons 1 4 4   8 258 218 84,50
7 De Krijtklunzen 4 4   8 535 447 83,55
8 De klipper 3 4 2   6 146 130 89,04
9 Club ’70 4 2   6 288 255 88,54
10 Onder ons TBP 2 4   6 215 179 83,26
11 Klipper 2 2 2   4 380 353 92,89
12 Onder ons ES timmerwerken 2 2   4 214 190 88,79
13 De Engel 2 2 2   4 470 367 78,09
14 Klipper 1 0 4   4 210 148 70,48
15 BCO 1 2 0   2 285 251 88,07
16 De Engel 1 2 0   2 246 140 56,91
De bovenste 8 gaan door naar de kwartfinale            
                 
  Hoogste serie  Aantal %          
  Wendy Trappmann  9 36          
                 
  Kortste partij              
  Frank Trappmann 14   brt band