Nieuwe webmaster gezocht

Beste biljarters,

Door omstandigheden moet ik helaas stoppen met het verzorgen van de website van ons district.

Gegadigden kunnen zich melden bij mij of bij iemand van het huidige bestuur.

 

poules voorwedstrijden 3e klasse

VOORWEDSTRIJDEN 3-BANDEN 3e KLASSE
Poulenummer 1 Poulenummer 2
in clublokaal L.U.T.O. in clublokaal De Klipper
tel. wedstrijdleider 0252-415175 tel. wedstrijdleider 06-80078534
speelavonden dinsdag + woensdag speelavonden ma. + di. (+ evt. wo.)
week 8 – 14 april week 8 – 14 april
caramboles 20 caramboles 20
1. Bood P. 201112/11804 1. Bouvre H. de 263699/10976
2. Bouwmeester L. 263698/10976 2. Eekels H. 128555/10998
3. Brandt J. 200763/10965 3. Wigchert R. 268116/10992
4. Verkerk F. 221834/10992 4. Zande P. v/d. 226236/11804
5. Vrijenhoek K. 206236/10976 5. Zwet P. v/d. 117909/10955
6. 6.
7. 7.
8. 8.
Poulenummer 3 Poulenummer 4
in clublokaal Kamperduin in clublokaal Sportrust
tel. wedstrijdleider 06-22469017 tel. wedstrijdleider 06-16223163
speelavonden ma. + di. + wo. speelavonden maandag + dinsdag
week 8 – 14 april week 8 – 14 april
caramboles 20 caramboles 20
1. Beelen D. van 118076/10967 1. Boer P.de 263802/10998
2. Cliff C. 268019/11804 2. Brouwer H. 221323/13397
3. Linden J. v/d. 184332/10968 3. Huiskens J. 144327/10969
4. Steijn G. van 235920/10968 4. Riemens J. 137207/10963
5. 5. Schoorl H. 149778/10955
6. 6. Thie Ch. 120313/10976
7. 7.
8. 8.
RESERVE:
1e
2e
AFGEZEGD:
Slenters E. 118843/10976

poules voorwedstrijden 3-banden 2e klasse

VOORWEDSTRIJDEN 3-BANDEN 2e KLASSE
Poulenummer 1 Poulenummer 2
in clublokaal A.D.O. in clublokaal Concordia
tel. wedstrijdleider 06-53858665 tel. secretaris 02524-27327
speelavonden dinsdag + donderdag speelavonden maandag + woensdag
week 15 – 21 april week 15 – 21 april
caramboles 25 caramboles 25
1. Duinkerken E. 102827/11804 1. Bent A. v/d. 215326/10968
2. Haas F. de 103105/10998 2. Ekkendonk M. 180008/11804
3. Schaaf D. 146865/11804 3. Koops W. 237577/12318
4. Schuijt G. 115145/13397 4. Onselen R. 141915/10965
5. Wezenberg R. 216501/11804 5. Vliet P. van 107741/11804
Poulenummer 3 Poulenummer 4
in clublokaal Vriendenkring in clublokaal Onder Ons ’67
tel. secretaris 06-42868106 tel. wedstrijdleider 06-10817523
speelavonden dinsdag 23 + woensdag 24 speelavonden ma. + do. + vr.
week 22 – 28 april week 15 – 21 april
caramboles 25 caramboles 25
1. Klaassen R. 107857/10976 1. Groenland K. 121069/10998
2. Kramer T. 204999/11001 2. Heijne L. 141322/10998
3. Linsen P. 162698/10976 3. Pijnaker G. 219348/11804
4. Vermanen H. 222306/10992 4. Prikkel J. 115625/10998
5. 5. Sakkers D. 172803/10973

Aanvragen NK 2019-2020

Beste wedstrijdleiders,

 

De aanvragen voor een NK in het nieuwe seizoen kunnen nog tot 30 april worden gedaan.

 

West Nederland heeft de organisatie van:

 

Libre Klein 4e klasse 22 – 24 november

Driebanden Klein Hoofdklasse 7-9 februari

Libre Klein Hoofdklasse 3 – 5 april

Bandstoten Klein 2e klasse  17 – 19 april

Dagbiljarten Libre Klein 3-4 klasse 3 juni

Voor alle NK’s zijn al een aantal aanvragen binnen, maar voor het Dagbiljarten is

tot op heden nog geen aanvraag binnengekomen.

Ik zie alsnog uw aanvragen tegemoet.

 

groet,

Janhans Berg
WL-PK gewest West Nederland

KADER-TOP-toernooi 2019 bij Biljartcentrum Oegstgeest

 

Hallo (potentiele) deelnemer.

Binnenkort gaat  het traditionele KADERBREED-toernooi weer van start.

Doelstelling is een aantal van 18 (3 x 6). Door verhindering e.d. zijn er nu (24 maart 2019) 14 aanmeldingen, dus nog plek voor 4 liefhebbers van dit mooie spel.

Check je agenda nog eens of maak die andere collega-Duinstreker er op attent.

Aanmeldingen graag bij Peter Walgreen en in CC aan mij (voor 30 maart).

Wellicht tot ziens en groeten,

Ben Duivenvoorde

lees verder